Klawiński oraz Janik poza Legią

Łukasz Klawiński oraz Bartosz Janik w nadchodzącej rundzie nie przywdzieją już koszulki Trójkolorowych. Obaj zawodnicy opuścili szeregi Legionistów wzmacniając A-klasowe drużyny.

Pierwszy z nich, z niewyjaśnionych przyczyn, nie podjął treningów w 2016 roku z drużyną prowadzoną przez Tomasza Urbańskiego. Jak się okazało, Klawiński rozpoczął treningi w A-klasowym Kasztelanie Papowo Biskupie, gdzie trenerem jest były zawodnik Legii, Rafał Lewandowski. Jest to drugie podejście tego zawodnika do gry w Papowie, gdzie już raz był do niego wypożyczony. Zawodnik w drużynie z A-klasy spędzi najbliższe pół roku.

Bartosz Janik z kolei w rundzie wiosennej występować będzie w A-klasowej Victorii Lisewo, gdzie szkoleniowcem jest były zawodnik oraz trener Chełmżyńskiego klubu, Dariusz Preis. Janik był zawodnikiem wypożyczonym do Legii na rok, jednak na prośbę zawodnika wypożyczenie to zostało skrócone. Bartek, jak sam przyznał, chce w rundzie wiosennej spędzać jak najwięcej minut na boisku, a był świadom, że w barwach Legii będzie mu o to ciężko, gdyż opuścił znaczną część okresu przygotowawczego.

Obu zawodnikom dziękujemy za spędzony czas w drużynie oraz życzymy powodzenia w nowych drużynach!